counter strike-pun.pl cseXpert


#1 2009-01-09 21:03:22

Piotr243

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 123
Punktów :   

Rodzaje Map

W grze Counter-Strike wyróżniamy kilkanaście typów map. Sa także nie standardowe typy rh_ ka_ czy st_ . Ja zajme się tymi znanymi i będącymi na każdym serwerze.

aim_ (Combat/Skill)
Bardzo małe mapki, na których bronie leżą na ziemi i chodzi tylko o zabicie przeciwnika.

as_ (Assassination/VIP)
Mapy te polegają na ucieczce jednego V.I.P.'a w którym jest jeden gracz z drużyny CT. V.I.P. dostaje tylko USP, 100 HP i 200 kamizelki, niestety nic nie kupuje. Drużyna CT jest zmuszona do obrony tej osoby, a TT ma za zadanie zabicie go. Kolejnym utrudnieniem jest to ze CT ma all bronie, a TT ma ograniczenia.

awp_ (Sniper War)
Mapy na otwartej, czasem szerokiej przestrzeni polegające na strzelaniu bronią snajperską typu AWM lub AWP.

cs_ (Hostage Rescue)
Drużyna CT ma za zadanie uratowanie zakładników, polega to na zabraniu ich z respa TT na swój (zwykle CT). Terroryści mają oczywiście na celu uniemożliwienie odbicia zakładników.

de_ (Bomb/Defuse)
Zadaniem terrorystów jest podłożenie bomby na BS (bomb site, zwykle A i B) oraz pilnowanie aby CT jej nie rozbroili. Anty-Terroryści nie mogą dopuścić do podłożenia bomby,ale także mogą rozbroić ja za pomocą DK (Defuser Kit)

fy_ (Fight Yard)
Mapy te są bardzo podobne do mapek tylu aim_ , ponieważ także są bardzo małe. Znacząca różnica jest ilość przeszkód, miejsca oraz trudności mapy.

gg_ (Gun Game)
Mapa pod GunGame Mod. Respimy się na całej mapie.

he_ (Grenade War)
Na tych mapach jedyną bronią są granaty wybuchowe HE.

ka_ (Knife Arena)
Na tym typie walczy sie tylko nożami (Knife).

sj_ (Soccer Jam)
Mapy na których gra się w piłkę nożną.

surf_ (Surf Style)
Mapy po pochyłych scaniach do surfowania.

tr_ (Training)
Mapy do ćwiczeń, strzelnice, tarcze.

zm_(Zombie Maps)
Nadają się one tylko do Zombie Moda. Zazwyczaj dużo skrzynek, miejsc do schowania.


Jak pomogłem to dodaj punkta
http://img261.imageshack.us/img261/8286/sygnagokussj4am1.png

You know to count it count on it


DB IS THE BEST

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anglicykjo2011.pun.pl www.animerox.pun.pl www.menadzer2009zuzlowy.pun.pl www.peugeot505.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl